P1169.102NLT Pulse Electronics
  • More about P1169.102NLT Pulse Electronics
    P1169.102NLT Pulse Electronics
    P1169.102NLT is manufactured by Pulse Electronics and is categorized in the Fixed Inductors category. P1169.102NLT is described as FIXED IND 1UH 11A 3.7 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by Pulse Electronics
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    View
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM