P1168.823NLT Pulse Electronics
  • More about P1168.823NLT Pulse Electronics
    P1168.823NLT Pulse Electronics
    P1168.823NLT is manufactured by Pulse Electronics and is categorized in the Fixed Inductors category. P1168.823NLT is described as FIXED IND 82UH 1.4A 232 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 415MM
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 235MM
    View
    SUBRACK FOR 19"3U 84HP 175MM
    Vector
    CARD RACK 5.25X19X12 SNAPIN PLAS
    Vector
    CARD RACK EIA W/BACKPLN 8POS