P1168.683NLT Pulse Electronics
  • More about P1168.683NLT Pulse Electronics
    P1168.683NLT Pulse Electronics
    P1168.683NLT is manufactured by Pulse Electronics and is categorized in the Fixed Inductors category. P1168.683NLT is described as FIXED IND 68UH 1.5A 202 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    HOUSING UPPER PART PRINT CIR
    View
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    ELECTRONIC HOUSING BASE
    View
    Bud Industries
    PANEL PLASTIC 4.9X4.9" FOR NB
    SIDE ELEMENT 5 MM WIDE