P1168.393NLT Pulse Electronics
  • More about P1168.393NLT Pulse Electronics
    P1168.393NLT Pulse Electronics
    P1168.393NLT is manufactured by Pulse Electronics and is categorized in the Fixed Inductors category. P1168.393NLT is described as FIXED IND 39UH 1.9A 126 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 275MM
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 235MM
    View
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 355MM
    Vector
    CARD RACK EIA 19X8.75X12 PLASTIC
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 295MM