P1168.332NLT Pulse Electronics
  • More about P1168.332NLT Pulse Electronics
    P1168.332NLT Pulse Electronics
    P1168.332NLT is manufactured by Pulse Electronics and is categorized in the Fixed Inductors category. P1168.332NLT is described as FIXED IND 3.3UH 6.4A 11 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.