P1167.823NL Pulse Electronics
  • More about P1167.823NL Pulse Electronics
    P1167.823NL Pulse Electronics
    P1167.823NL is manufactured by Pulse Electronics and is categorized in the Fixed Inductors category. P1167.823NL is described as FIXED IND 82UH 770MA 350 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    FILLER PANEL FLAT 6U/4HP
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    RAIL FRAME LOC 2" ALUMINUM