P1167.632NLT Pulse Electronics
  • More about P1167.632NLT Pulse Electronics
    P1167.632NLT Pulse Electronics
    P1167.632NLT is manufactured by Pulse Electronics and is categorized in the Fixed Inductors category. P1167.632NLT is described as FIXED IND 6.3UH 2.4A 35 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    EMC
    View
  • Manufacturer Name
    Mallory Sonalert
  • Description
    ACCESSORY; METAL "L" BRACKET; FO
    View
    Mallory Sonalert
    REPLACEMENT PLASTIC NUT SC & SCE
    Te Connectivity | Amp Connectors
    CONN RECEPT HOUSING CPC 6POS BLK