P1167.452NL Pulse Electronics
  • More about P1167.452NL Pulse Electronics
    P1167.452NL Pulse Electronics
    P1167.452NL is manufactured by Pulse Electronics and is categorized in the Fixed Inductors category. P1167.452NL is described as FIXED IND 4.5UH 2.6A 30 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    CHASS BOT PLATE ALUM 5 X 7 NAT
    View
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    SIDE ELEMENT 5 MM WIDE