P1167.393NLT Pulse Electronics
  • More about P1167.393NLT Pulse Electronics
    P1167.393NLT Pulse Electronics
    P1167.393NLT is manufactured by Pulse Electronics and is categorized in the Fixed Inductors category. P1167.393NLT is described as FIXED IND 39UH 1A 200 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    MODULE CARD MOUNT 4" WIDTH
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    MODULE CARD MOUNT 2" WIDTH