P1167.103NL Pulse Electronics
  • More about P1167.103NL Pulse Electronics
    P1167.103NL Pulse Electronics
    P1167.103NL is manufactured by Pulse Electronics and is categorized in the Fixed Inductors category. P1167.103NL is described as FIXED IND 10UH 2A 50 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.