P1166.183NLT Pulse Electronics
  • More about P1166.183NLT Pulse Electronics
    P1166.183NLT Pulse Electronics
    P1166.183NLT is manufactured by Pulse Electronics and is categorized in the Fixed Inductors category. P1166.183NLT is described as FIXED IND 18UH 1.2A 124 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    COVER FOR VERT SNAP DRAGON HLDR
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    PROTECT COVER FOR 9V SNAP TERM