P0770.473NL Pulse Electronics
  • More about P0770.473NL Pulse Electronics
    P0770.473NL Pulse Electronics
    P0770.473NL is manufactured by Pulse Electronics and is categorized in the Fixed Inductors category. P0770.473NL is described as FIXED IND 47UH 500MA 640 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.