P0770.333NLT Pulse Electronics
  • More about P0770.333NLT Pulse Electronics
    P0770.333NLT Pulse Electronics
    P0770.333NLT is manufactured by Pulse Electronics and is categorized in the Fixed Inductors category. P0770.333NLT is described as FIXED IND 33UH 580MA 510 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.