P0770.223NLT Pulse Electronics
  • More about P0770.223NLT Pulse Electronics
    P0770.223NLT Pulse Electronics
    P0770.223NLT is manufactured by Pulse Electronics and is categorized in the Fixed Inductors category. P0770.223NLT is described as FIXED IND 22UH 700MA 370 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.