P0770.152NLT Pulse Electronics
  • More about P0770.152NLT Pulse Electronics
    P0770.152NLT Pulse Electronics
    P0770.152NLT is manufactured by Pulse Electronics and is categorized in the Fixed Inductors category. P0770.152NLT is described as FIXED IND 1.5UH 2.6A 50 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by Pulse Electronics
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    MODULE CARD MOUNT 2" WIDTH