P0751.473NLT Pulse Electronics
  • More about P0751.473NLT Pulse Electronics
    P0751.473NLT Pulse Electronics
    P0751.473NLT is manufactured by Pulse Electronics and is categorized in the Fixed Inductors category. P0751.473NLT is described as FIXED IND 47UH 1.6A 168 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.