P0648.682NLT Pulse Electronics
  • More about P0648.682NLT Pulse Electronics
    P0648.682NLT Pulse Electronics
    P0648.682NLT is manufactured by Pulse Electronics and is categorized in the Fixed Inductors category. P0648.682NLT is described as FIXED IND 6.8UH 5.1A 22 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.