P0648.462NLT Pulse Electronics
  • More about P0648.462NLT Pulse Electronics
    P0648.462NLT Pulse Electronics
    P0648.462NLT is manufactured by Pulse Electronics and is categorized in the Fixed Inductors category. P0648.462NLT is described as FIXED IND 4.6UH 6.5A 15.5 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Serpac
  • Description
    GASKET 6.876 X 4.876"
    View
  • Manufacturer Name
    Serpac
  • Description
    BATTERY CONTACT
    View
    NON-SKID FEET BLK
    BOX RUBBER FEET FOR "A" SERIES
    Bopla Enclosures
    DIN RAIL HOLDER SET OF 2+4SCREWS
    Hammond
    ALUMINUM DIN CLIP 2.95"