P0648.342NLT Pulse Electronics
  • More about P0648.342NLT Pulse Electronics
    P0648.342NLT Pulse Electronics
    P0648.342NLT is manufactured by Pulse Electronics and is categorized in the Fixed Inductors category. P0648.342NLT is described as FIXED IND 3.4UH 7.6A 9.6 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK KIT CPCI 24 CUSTOM
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK COMPACT PCI 3UX8.5X20
    View
    MODULE CARD MOUNT 4" WIDTH
    MODULE CARD MOUNT 2" WIDTH