P0250.473NL Pulse Electronics
  • More about P0250.473NL Pulse Electronics
    P0250.473NL Pulse Electronics
    P0250.473NL is manufactured by Pulse Electronics and is categorized in the Fixed Inductors category. P0250.473NL is described as FIXED IND 47UH 2.6A 86 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 295MM