823-S1-014-30-012191 Preci-Dip
  • More about 823-S1-014-30-012191 Preci-Dip
    823-S1-014-30-012191 Preci-Dip
    823-S1-014-30-012191 is manufactured by Preci-Dip and is categorized in the Rectangular Connectors - Spring Loaded category. 823-S1-014-30-012191 is described as CONN SPRING LOAD 14POS SMT 5MM. Perfect Parts is a supplier of Rectangular Connectors and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    ENCLOSURE TIP UP FEET RAL7016
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    CONNECTOR H 15 F