823-S1-012-30-014191 Preci-Dip
  • More about 823-S1-012-30-014191 Preci-Dip
    823-S1-012-30-014191 Preci-Dip
    823-S1-012-30-014191 is manufactured by Preci-Dip and is categorized in the Rectangular Connectors - Spring Loaded category. 823-S1-012-30-014191 is described as CONN SPRING LOAD 12POS SMT 6MM. Perfect Parts is a supplier of Rectangular Connectors and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    RETAINER COIN CELL SMD
    View
  • Manufacturer Name
    Linx Tech
  • Description
    HOLDER BATTERY 20MM COIN
    View
    Memory Protection Devices
    CR1220, 1225 BATTERY RETAINER W/
    HOLDER COIN CELL ML414 SMD
    Keystone Electronics
    SMT HOLDER FOR 20MM CELL