823-S1-010-30-012101 Preci-Dip
  • More about 823-S1-010-30-012101 Preci-Dip
    823-S1-010-30-012101 Preci-Dip
    823-S1-010-30-012101 is manufactured by Preci-Dip and is categorized in the Rectangular Connectors - Spring Loaded category. 823-S1-010-30-012101 is described as CONN SPRING LOAD 10POS SMT 5MM. Perfect Parts is a supplier of Rectangular Connectors and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    PANEL FILLER 3UX4HP ASSEMBLY
    View
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    EMC GASKET VERTICAL 6U VERSION 2
    View
    Wakefield-vette
    EMC GASKET VERTICAL 3U VERSION 2
    THREADED INSERT M2 5MM 84HP
    Schroff
    ATCA AMC CARRIER KIT MTCA MODULE
    Vector
    T-STRUT 16.85"X1" W/HOLES ALUMNM
    T STRUT 30" X 1" FOR CARD RACK