823-S1-008-30-013101 Preci-Dip
  • More about 823-S1-008-30-013101 Preci-Dip
    823-S1-008-30-013101 Preci-Dip
    823-S1-008-30-013101 is manufactured by Preci-Dip and is categorized in the Rectangular Connectors - Spring Loaded category. 823-S1-008-30-013101 is described as CONN SPRING LOAD 8POS SMT 5.5MM. Perfect Parts is a supplier of Rectangular Connectors and other Interconnects.
    ---> Other parts by Preci-Dip
    ---> Rectangular Connectors - Spring Loaded from all manufacturers
    ---> Rectangular Connectors by sub category
  • More About  Rectangular Connectors - Spring Loaded
    Rectangular Connectors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Pui Audio
  • Description
    BUZZER ELEMENT PIEZO 2.6KHZ 35MM
    View
  • Manufacturer Name
    Pui Audio
  • Description
    PIEZO CERAMIC BENDER 20MM 4.0KHZ
    View
    BUZZER ELEMENT PIEZO 4.1KHZ 100M
    BUZZER ELEMENT PIEZO 6KHZ 15MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 2.6KHZ 27MM
    Murata
    BUZZER ELEMENT STD 6.3KHZ
    BUZZER ELEMENT PIEZO 4.6KHZ 27MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 2.2KHZ 20MM
    Murata
    AUDIO INDICATOR
    BUZZER ELEMENT PIEZO 2.7KHZ 100M
    BUZZER ELEMENT PIEZO 1.2KHZ 50MM
    Cui
    BUZZ ELEM PIEZO FEDBK 6.4KHZ 30V