821-S1-010-30-013101 Preci-Dip
  • More about 821-S1-010-30-013101 Preci-Dip
    821-S1-010-30-013101 Preci-Dip
    821-S1-010-30-013101 is manufactured by Preci-Dip and is categorized in the Rectangular Connectors - Spring Loaded category. 821-S1-010-30-013101 is described as CONN SPRING LOAD 10POS SMT 5.5MM. Perfect Parts is a supplier of Rectangular Connectors and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY PK 3.0V AA SIZE ALKALINE
    View
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    View
    Panasonic Electronic
    BATT PK 3V AA SIZE ALKALINE
    Keystone Electronics
    CLIP BATT AAA/N .375X.460"
    Keystone Electronics
    CLIP BATTERY AA PC MNT
    Memory Protection Devices
    RETAINER CR2032 WITH PC PINS
    Memory Protection Devices
    HOLDER COIN CELL 20MM SMD
    CONTACT BATTERY NEG SPRING A/AA
    CONTACT BATTERY 2/3A AA LEAF
    RETAINER COIN CELL SMD
    Linx Tech
    HOLDER BATTERY 20MM COIN