813-S1-062-10-014101 Preci-Dip
  • More about 813-S1-062-10-014101 Preci-Dip
    813-S1-062-10-014101 Preci-Dip
    813-S1-062-10-014101 is manufactured by Preci-Dip and is categorized in the Rectangular Connectors - Spring Loaded category. 813-S1-062-10-014101 is described as CONN SPRING LOAD 62POS DUAL PCB. Perfect Parts is a supplier of Rectangular Connectors and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM