813-S1-058-10-017101 Preci-Dip
  • More about 813-S1-058-10-017101 Preci-Dip
    813-S1-058-10-017101 Preci-Dip
    813-S1-058-10-017101 is manufactured by Preci-Dip and is categorized in the Rectangular Connectors - Spring Loaded category. 813-S1-058-10-017101 is described as CONN SPRING LOAD 58POS DUAL PCB. Perfect Parts is a supplier of Rectangular Connectors and other Interconnects.
    ---> Other parts by Preci-Dip
    ---> Rectangular Connectors - Spring Loaded from all manufacturers
    ---> Rectangular Connectors by sub category
  • More About  Rectangular Connectors - Spring Loaded
    Rectangular Connectors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    REAR HORIZ RL 84HP LT INDRCT MNT
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    TEST SOCKET 2MM SHORT
    View
    PMC MEZZANINE BOARD SPACER
    Vector
    T-STRUT 20.85"X1" FOR CARD RACK
    TEST SOCKET 2MM DOUBLE SHORT
    THREADED INSERT M2.5 84HP
    PMC MEZZANINE COVER
    Essentra Components
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT 6.30"
    Vector
    CARD GUIDE CPCI
    CARD GUIDE 340MM HVY DUTY ALUM
    GUIDE RAIL 280MM HEAVY
    CARD GUIDE 160MM HVY DUTY ALUM