813-S1-016-30-017101 Preci-Dip
  • More about 813-S1-016-30-017101 Preci-Dip
    813-S1-016-30-017101 Preci-Dip
    813-S1-016-30-017101 is manufactured by Preci-Dip and is categorized in the Rectangular Connectors - Spring Loaded category. 813-S1-016-30-017101 is described as CONN SPRING LOAD 16POS DUAL SMD. Perfect Parts is a supplier of Rectangular Connectors and other Interconnects.
    ---> Other parts by Preci-Dip
    ---> Rectangular Connectors - Spring Loaded from all manufacturers
    ---> Rectangular Connectors by sub category
  • More About  Rectangular Connectors - Spring Loaded
    Rectangular Connectors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    UPPER PART HOUSING BC 161.6MM
    View
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    PANEL INTERNAL 10.4" X 14.3"
    View
    Keystone Electronics
    PANEL PHENOLIC 5 1/4X6 3/4" BLK
    Bud Industries
    PANEL PLASTIC 6.3X9.9" FOR NB
    Phoenix Contact
    HOUSING UPPER PART PRINT CIR
    ELECTRONIC HOUSING BASE
    PANEL PLASTIC 4.9X4.9" FOR NB
    SIDE ELEMENT 5 MM WIDE