813-S1-012-30-015101 Preci-Dip
  • More about 813-S1-012-30-015101 Preci-Dip
    813-S1-012-30-015101 Preci-Dip
    813-S1-012-30-015101 is manufactured by Preci-Dip and is categorized in the Rectangular Connectors - Spring Loaded category. 813-S1-012-30-015101 is described as CONN SPRING LOAD 12POS DUAL SMD. Perfect Parts is a supplier of Rectangular Connectors and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    PLUG 12V AUTO MINI FUSE CE
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    PLUG AUTO PWR BLACK W/LED 13
    View
    Cnc Tech
    ADPT CBL SAE TO F CIG 16AWG .46M
    SOCKET 12V AUTO SAFETY CAP MNT
    PLUG AUTO LOCKING BLACK W/LED
    SOCKET CIGARETTE INSERT-LOCK MTL
    AUTO DIN SOCKET
    AUTO PLUG
    AUTO DIN SOCKET
    CIGARETTE PLUG PLASTIC
    CORD STR W/LED 10A FUSE SKT&CVR
    CORD STR W/LED 10A FUSE SKT&COVR