813-S1-004-30-014101 Preci-Dip
  • More about 813-S1-004-30-014101 Preci-Dip
    813-S1-004-30-014101 Preci-Dip
    813-S1-004-30-014101 is manufactured by Preci-Dip and is categorized in the Rectangular Connectors - Spring Loaded category. 813-S1-004-30-014101 is described as CONN SPRING LOAD 4POS DUAL SMD. Perfect Parts is a supplier of Rectangular Connectors and other Interconnects.
    ---> Other parts by Preci-Dip
    ---> Rectangular Connectors - Spring Loaded from all manufacturers
    ---> Rectangular Connectors by sub category
  • More About  Rectangular Connectors - Spring Loaded
    Rectangular Connectors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    MIC MEMS ANALOG OMNI
    View
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    MIC MEMS ANALOG OMNI -38DB
    View
    MIC MEMS ANALOG OMNI -42DB
    Pui Audio
    BUZZER ELEMENT PIEZO 2.9KHZ 35MM
    Murata
    BUZZER ELEMENT FEEDBK 2.8KHZ
    Pui Audio
    BUZZER ELEMENT PIEZO 3.4KHZ 27MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 3.7KHZ 20MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 7.2KHZ 20MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 3.6KHZ 20MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 6.5KHZ 20MM
    PIEZO CERAMIC BENDER 35MM 30V
    PIEZO CERAMIC BENDER 30V 1300HZ