811-S1-054-10-017101 Preci-Dip
  • More about 811-S1-054-10-017101 Preci-Dip
    811-S1-054-10-017101 Preci-Dip
    811-S1-054-10-017101 is manufactured by Preci-Dip and is categorized in the Rectangular Connectors - Spring Loaded category. 811-S1-054-10-017101 is described as CONN SPRING LOAD 54POS SNGL PCB. Perfect Parts is a supplier of Rectangular Connectors and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM