811-S1-052-10-014101 Preci-Dip
  • More about 811-S1-052-10-014101 Preci-Dip
    811-S1-052-10-014101 Preci-Dip
    811-S1-052-10-014101 is manufactured by Preci-Dip and is categorized in the Rectangular Connectors - Spring Loaded category. 811-S1-052-10-014101 is described as CONN SPRING LOAD 52POS SNGL PCB. Perfect Parts is a supplier of Rectangular Connectors and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    SUBRACK EASY 3U/84HP/175MM
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 235MM
    View
    Vector
    CARD RACK KIT 6UX19X15.75 SNAPIN
    Schroff
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 275MM
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 235MM
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 355MM
    Vector
    CARD RACK EIA 19X8.75X12 PLASTIC
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 295MM