550-10-456M26-001166 Preci-Dip
  • More about 550-10-456M26-001166 Preci-Dip
    550-10-456M26-001166 Preci-Dip
    550-10-456M26-001166 is manufactured by Preci-Dip and is categorized in the Transistor Sockets category. 550-10-456M26-001166 is described as BGA PIN ADAPTER 1.27MM SMD. Perfect Parts is a supplier of Sockets and other Interconnects.
    ---> Other parts by Preci-Dip
    ---> Transistor Sockets from all manufacturers
    ---> Sockets by sub category
  • More About  Transistor Sockets
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 10MM
    View
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM
    Energizer
    BATT SLVR OX 1.55V BUTTON 6.8MM
    Energizer
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    BATTERY ALKALINE 1.5V N
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    BATTERY ALKALINE 1.5V AAAA
    BATTERY ALKALINE 12V A23
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM