518-77-352M26-001106 Preci-Dip
  • More about 518-77-352M26-001106 Preci-Dip
    518-77-352M26-001106 Preci-Dip
    518-77-352M26-001106 is manufactured by Preci-Dip and is categorized in the Transistor Sockets category. 518-77-352M26-001106 is described as CONN SOCKET PGA 352POS GOLD. Perfect Parts is a supplier of Sockets and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    View
    Panasonic Electronic
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM