518-77-292M20-001106 Preci-Dip
  • More about 518-77-292M20-001106 Preci-Dip
    518-77-292M20-001106 Preci-Dip
    518-77-292M20-001106 is manufactured by Preci-Dip and is categorized in the Transistor Sockets category. 518-77-292M20-001106 is described as CONN SOCKET PGA 292POS GOLD. Perfect Parts is a supplier of Sockets and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19"3U 84HP 175MM
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK 5.25X19X12 SNAPIN PLAS
    View
    Vector
    CARD RACK EIA W/BACKPLN 8POS