518-77-272M20-001105 Preci-Dip
  • More about 518-77-272M20-001105 Preci-Dip
    518-77-272M20-001105 Preci-Dip
    518-77-272M20-001105 is manufactured by Preci-Dip and is categorized in the Transistor Sockets category. 518-77-272M20-001105 is described as CONN SOCKET PGA 272POS GOLD. Perfect Parts is a supplier of Sockets and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 24.5MM
    View
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 10MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM
    Energizer
    BATT SLVR OX 1.55V BUTTON 6.8MM
    Energizer
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    BATTERY ALKALINE 1.5V N
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM