518-77-256M16-000106 Preci-Dip
  • More about 518-77-256M16-000106 Preci-Dip
    518-77-256M16-000106 Preci-Dip
    518-77-256M16-000106 is manufactured by Preci-Dip and is categorized in the Transistor Sockets category. 518-77-256M16-000106 is described as CONN SOCKET PGA 256POS GOLD. Perfect Parts is a supplier of Sockets and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT LITH 3V 45MAH COIN 20.0MM
    View
  • Manufacturer Name
    Seiko Inst
  • Description
    BATT LITH 3V 6.5MAH COIN 9.5MM
    View
    Panasonic Electronic
    BATTERY NIMH 1.2V 700MAH AAA
    BATTERY NIMH 1.2V 700MAH AAA
    BATT LITH 3V 45MAH COIN 20.0MM
    BATT LITH 3V 45MAH COIN 20.0MM
    BATT LITH 3V 45MAH COIN 20.0MM
    Seiko Inst
    BATTERY LITH 3V 11MAH COIN 9.5MM
    BATT LITH 3V 17MAH COIN 12.5MM
    BATT LITH 3V 17MAH COIN 12.5MM
    BATT LITH 3V 17MAH COIN 12.5MM