518-77-192M16-001105 Preci-Dip
  • More about 518-77-192M16-001105 Preci-Dip
    518-77-192M16-001105 Preci-Dip
    518-77-192M16-001105 is manufactured by Preci-Dip and is categorized in the Transistor Sockets category. 518-77-192M16-001105 is described as CONN SOCKET PGA 192POS GOLD. Perfect Parts is a supplier of Sockets and other Interconnects.
    ---> Other parts by Preci-Dip
    ---> Transistor Sockets from all manufacturers
    ---> Sockets by sub category
  • More About  Transistor Sockets
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 415MM
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 235MM
    View
    SUBRACK FOR 19"3U 84HP 175MM
    Vector
    CARD RACK 5.25X19X12 SNAPIN PLAS
    Vector
    CARD RACK EIA W/BACKPLN 8POS