514-83-480M29-001148 Preci-Dip
  • More about 514-83-480M29-001148 Preci-Dip
    514-83-480M29-001148 Preci-Dip
    514-83-480M29-001148 is manufactured by Preci-Dip and is categorized in the Transistor Sockets category. 514-83-480M29-001148 is described as CONN SOCKET BGA 480POS GOLD. Perfect Parts is a supplier of Sockets and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    CORD STR W/LED 10A FUSE SKT&CVR
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    CORD STR W/LED 10A FUSE SKT&COVR
    View
    CORD COIL CIG 5A FUSE W/DC PLUG
    CBL ASSY AUTO PLUG 12V BARE COIL
    CORD COIL W/LED 5A FUSE DC PLUG
    CORD STR CIG 5A FUSE W/DC PLUG
    CBL ASSY AUTO PLUG 12V WIRE LDS
    CORD STR W/LED 5A FUSE DC PLUG
    CORD STR W/LED 3A FUSE RA PLUG
    AUTO PLUG 12VOLT WITH 20AMP FUSE
    AUTO 12V SOCKET W/MARINE
    SOCKET 12V AUTO W/SAFETY CAP