514-83-420M26-001148 Preci-Dip
  • More about 514-83-420M26-001148 Preci-Dip
    514-83-420M26-001148 Preci-Dip
    514-83-420M26-001148 is manufactured by Preci-Dip and is categorized in the Transistor Sockets category. 514-83-420M26-001148 is described as CONN SOCKET BGA 420POS GOLD. Perfect Parts is a supplier of Sockets and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    SOCKET 12V AUTO SAFETY CAP MNT
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    PLUG AUTO LOCKING BLACK W/LED
    View
    SOCKET CIGARETTE INSERT-LOCK MTL
    AUTO DIN SOCKET
    AUTO PLUG
    AUTO DIN SOCKET
    CIGARETTE PLUG PLASTIC
    CORD STR W/LED 10A FUSE SKT&CVR
    CORD STR W/LED 10A FUSE SKT&COVR
    CORD COIL CIG 5A FUSE W/DC PLUG
    CBL ASSY AUTO PLUG 12V BARE COIL
    CORD COIL W/LED 5A FUSE DC PLUG