514-83-357M19-001148 Preci-Dip
  • More about 514-83-357M19-001148 Preci-Dip
    514-83-357M19-001148 Preci-Dip
    514-83-357M19-001148 is manufactured by Preci-Dip and is categorized in the Transistor Sockets category. 514-83-357M19-001148 is described as CONN SOCKET BGA 357POS GOLD. Perfect Parts is a supplier of Sockets and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    HANDLE 10HP VME PLASTIC GREY
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    HANDLE 8HP VME PLASTIC BLACK
    View
    HANDLE 7HP VME PLASTIC BLACK
    HANDLE 7HP VME PLASTIC GREY
    Essentra Components
    CARD PULL NATURAL
    Bivar
    INSERT/EXTRACTOR PCB 1.55" NAT
    CARD GUIDE ESD CLIP 50 PCS
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, ANNODIZED, 4.8"
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, TAPPED, 2.8"