514-83-272M20-001148 Preci-Dip
  • More about 514-83-272M20-001148 Preci-Dip
    514-83-272M20-001148 Preci-Dip
    514-83-272M20-001148 is manufactured by Preci-Dip and is categorized in the Transistor Sockets category. 514-83-272M20-001148 is described as CONN SOCKET BGA 272POS GOLD. Perfect Parts is a supplier of Sockets and other Interconnects.
    ---> Other parts by Preci-Dip
    ---> Transistor Sockets from all manufacturers
    ---> Sockets by sub category
  • More About  Transistor Sockets
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Murata
  • Description
    BUZZER ELEMENT STD 4.6KHZ
    View
  • Manufacturer Name
    Murata
  • Description
    BUZZER ELEMENT STD 3.6KHZ
    View
    BUZZER ELEMENT STD 9KHZ
    Pui Audio
    PIEZO CERAMIC BENDER 20MM 2.5KHZ
    Pui Audio
    PIEZO CER BENDER 7000HZ 1000 OHM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 4KHZ 100MM
    Cui
    BUZZ ELEM PIEZO STD 6.5KHZ 30V
    BUZZER ELEMENT PIEZO 7KHZ 10MM
    AUDIO PIEZO TRANSDUCER 12.5V SMD