T820127504DH Powerex
  • Part Number: T820127504DH
  • Manufacturer Name: Powerex
  • Description: SCR PHASE CTRL MOD 1200V 750A
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE VME J1 10-SLOT MONO
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE 6 SLOT J1 4.74"