T820069004DH Powerex
  • Part Number: T820069004DH
  • Manufacturer Name: Powerex
  • Description: SCR PHASE CTRL MOD 600V 900A
  • Manufacturer Name
    Hammond
  • Description
    ALUMINUM DIN CLIP 3.94"
    View
  • Manufacturer Name
    Hammond
  • Description
    ALUMINUM DIN CLIP 1.65"