T7H8045504DN Powerex
  • Part Number: T7H8045504DN
  • Manufacturer Name: Powerex
  • Description: SCR PHASE CTRL MOD 550A 400V
  • Category: SCR Modules
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    ACOUSTIC DAMPER GREY 330 OHMS
    View
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    ACOUSTIC DAMPER RED 2200OHMS
    View
    EMC
    Te Connectivity | Amp Connectors
    CONN PLUG HOUSING CPC 6POS BLACK