T720203504DN Powerex
  • Part Number: T720203504DN
  • Manufacturer Name: Powerex
  • Description: SCR PHASE CTRL MOD 2000V 350A
  • Category: SCR Modules
  • Status:
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    View
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM