T700103004BY Powerex
  • Part Number: T700103004BY
  • Manufacturer Name: Powerex
  • Description: SCR PHASE CTRL MOD 1000V 300A
  • Category: Thyristors
  • Status:
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK KIT CPCI 24 CUSTOM
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK COMPACT PCI 3UX8.5X20
    View
    MODULE CARD MOUNT 4" WIDTH
    MODULE CARD MOUNT 2" WIDTH