T700042504BY Powerex
  • Part Number: T700042504BY
  • Manufacturer Name: Powerex
  • Description: SCR PHASE CTRL MOD 400V 250A
  • Manufacturer Name
    Te Connectivity | Amp Connectors
  • Description
    CONN RECEPT HOUSING CPC 6POS BLK