T600061504BT Powerex
  • Part Number: T600061504BT
  • Manufacturer Name: Powerex
  • Description: SCT PHSE CTRL MOD 600V 150A
  • Category: Thyristors
  • Status:
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    POZ SCREW M2.5X12.3 100 PCS
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SLEEVE 5.9 X 3.3 100 PCS
    View
    Hammond
    ALUMINUM DIN CLIP 3.94"
    Hammond
    ALUMINUM DIN CLIP 1.65"