T507048044AQ Powerex
  • Part Number: T507048044AQ
  • Manufacturer Name: Powerex
  • Description: SCR INV STUD 80A 400V TO-94
  • Category: Thyristors
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD GUIDE VERT MOUNT 46.5MM
    View
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT BLUE
    View
    Schroff
    CARD GUIDE 160MM (RED)
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK 4.80" ANODIZE